جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

تعقیب مهاجمان در ژاپن با هواپیمای بدون سرنشین

  این هواپیمای بدون سرنشین امنیتی ژاپنی با پرواز در سطح پایین  مهاجمان  را  تعقیب خواهند کرد .
  ماموران امنیتی در ژاپن یک ابزار جدید برای جلوگیری از  نفوذ جاسوسان و حفاظت از اماکن در برابر  افراد و ماشین های مشکوک ساختند .

  یک هواپیمای بدون سرنشین که  بدون دخالت انسان از مناطق یا ساختمان مورد نظر محافظت و موارد مشوک را گزارش می کند.

  ساخت بزرگترین Secom , ژاپن توسط شرکت امنیتی , روز جمعه به فروش گذاشته  شد  هواپیماهای بدون سرنشینی که  به سازمان هایی که نیاز به حفاظت از بسته‌های بزرگ 

  و اظلاعات دارند  با تجهیزات امنیتی و ردیابی خودر وها و افراد مشکوک به شکلی  که این هواپیما

  یک تصویر از افراد گرفته واز خودروها  از پلاک شان تصویر برداری می کند.  به این طریق محافظت  خود را انجام میدهد .

  تصاویر هواپیماهای بدون سرنشین  و فرستادن آنها به یک مرکز نظارت Secom که می‌تواند تهدید را تعیین کند . امروزه, شرکت محافظان امنیتی را برای بررسی نفوذهای احتمالی , بنابراین یک هواپیمای بدون سرنشین به طور قابل توجهی زمان واکنش خود را کاهش دهند .

  در مورد یک وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین عکس خواهد کرد و پلاک اتومبیل را . اگر یک انسان است , تلاش برای به دست آوردن تصویری از چهره  .

     برای تصویر برداری  از پلاک ماشین ها  دارای چراغ LED برای استفاده در شب , اما این ماشین باید خیلی سریع حرکت می‌کرد . هواپیماهای بدون سرنشین سرعت بالای 10 کیلومتر در ساعت داراست  . این پرواز میان 3 و 5 متر بالاتر از سطح زمین , خوب دور از دسترس خواهد بود .  این هواپیمای بدون سرنشین را از یک سکوی پرتاب که شامل یک سیستم دوباره پرشدنش . این سکوی پرتاب Y800 هزینه خواهد داشت , 000 ( 6,575 یک هواپیمای بدون سرنشین به پرداخت هزینه اجاره ماهانه از 57759 میلیارد ین رسید , 000 .

  ترویج شده است به عنوان یک جایگزین به یک دوربین های امنیتی ثابت , چون از توانایی آنها برای پرواز به یک دارایی و گرفتن عکس از زاویه‌های مختلف .

  Secom برنامه‌ریزی کرده بودند تا آغاز ماه ژوئن گذشته سرویس امنیتی هواپیماهای بدون سرنشین بود اما مسائل قانونی مربوط به پروازهای هواپیماهای بدون سرنشین . یک بازبینی قانون هواپیمایی ژاپن که قوانین مدونی برای پروازهای هواپیماهای بدون سرنشین به اجرا در پنج‌شنبه.


  فروشگاه اکانت -اپل ایدی ،لایسنس کسپرسکی،تبلیغات وایبر،ایمیل مارکتینگ ،افزایش بازدید
  این مطلب تا کنون 38 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 21 آذر 1394
  منبع
  برچسب ها : سرنشین ,امنیتی ,هواپیماهای ,هواپیمای ,ژاپن ,تصویر ,بدون سرنشین ,هواپیمای بدون ,هواپیماهای بدون ,پروازهای هواپیماهای ,سکوی پرتاب ,
  تعقیب مهاجمان در ژاپن با هواپیمای بدون سرنشین

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 5 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر