جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

تلاش شرکت ها برای حل عدم امنیت خرید روی موبایل

  تلاش شرکت‌ها  برای حل عدم رمزنگاری روی برنامه‌های موبایل

    پرداخت وانتقال اطلاعات کارت   روی برنامه های کاربردی موبایل بدون رمزنگاری  می باشد.
  چندین شرکت  امنیتی   به سرعت به بررسی و اضافه رمزنگاریهایی   به برنامه‌های موبایل پس از کشف این موضوع failied که اطلاعات کارت پرداخت درمرحله انتقال اطلاعات   , کاربران در خطر است.

  این رمزنگاری به  استفاده از SSL / TLS ( لایه سوکت‌های امن / حمل و نقل لایه امنیت) , یک پروتکل رمزگذاری داده‌های scrambles که به عنوان فرستاده است در اینترنت, بر اساس Wandera , یک ابر و امنیت موبایل فروشنده.

    بسیاریها با از دست دادن داده‌ها  اط لاعات هزینه   سختی به خودشان وارد می کنند و این نوع  حوادث در اخبار, باور کردنش سخت است . از یک وب سایت وهر کسب و کار ی  نیاز به چنین اقدام اساسی برای رمزگذاری ترافیک حساس انتقالی می باشد .

  نقض داده‌ها  و یا از دست دادن انها می‌تواند هزینه  شرکت‌ها,  را زیاد و چگونگی حفاظت بهتر از اطلاعات کارت پرداخت یک سوال بزرگ شده است پس از نقض عمده در خرده فروشان از جمله هدف , Home Depot و بسیاری دیگر .

  پنج تااز 16   شرکت  در وبلاگ Wandera در یک  بررسی  مشکلات خود را ثابت کرده‌اند , از جمله easyJet , Chiltern , راه آهن , CN باغ وحش سان دیگو برج و Aer Lingus ,

  سخنگوی Wandera روز چهارشنبه گفت  همه این شرکت‌ها از این مساله  ومشکل مطلع شدند با  برآورد وبررسی  که جمعا  توسط پانصد هزار مشتری خریدار انلاین انجام داده از طریق موبایل .

  این شرکت در تجزیه و تحلیل مشکلات را ردیابی جریان ترافیک از مشتریان که استفاده از تلفن همراه برنامه امنیتی و دروازه تکنولوژی است.

  با استفاده از SSL / TLS که انتقال اطلاعات مانند اطلاعات ورود به سیستم , اطلاعات شخصی و اطلاعات کارت پرداخت در نظر گرفته شده است تا حفاظتی در برابر نقض استاندارد . اتصالات رمزنگاری شده معمولا مدلول در مرورگر اینترنتی بار توسط یک قفل و .

  اگر داده‌های رمزنگاری شده نیست , کسی در همان شبکه - - - - - - - - - - - - مانند یک Wi - Fi خانگی - - - - - - - - - - - - می‌تواند جمع آوری اطلاعات را ببیند و ترافیک در متن ساده .

  کاوینگتون گفت که در برخی موارد استفاده از رمزنگاری وب سایت‌های اصلی بود , اما همان خدمات محافظت مرورگرهای هنگام استفاده از تلفن همراه یا برنامه‌ها است.

  برنامه‌های کاربردی موبایل اتصالات چندگانه اغلب به پسانه خدمات, و همه باید با همان حفاظت, کاوینگتون گفت.

  در ماه ژانویه, Wandera دریافتند که لیگ ملی فوتبال برنامه‌های کاربردی موبایل درز usernames و گذرواژه‌ها به علت یک API رمزنگاری نشده ( application programming interface ) , بر اساس یک مشورتی . مشکل این بود که بعدا ثابت شد.


  فروشگاه اکانت -اپل ایدی ،لایسنس کسپرسکی،تبلیغات وایبر،ایمیل مارکتینگ ،افزایش بازدید
  این مطلب تا کنون 59 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 21 آذر 1394
  منبع
  برچسب ها : اطلاعات ,موبایل ,رمزنگاری ,استفاده ,پرداخت ,wandera ,اطلاعات کارت ,کارت پرداخت ,کاربردی موبایل ,برنامه‌های کاربردی ,تلفن همراه ,برنامه‌های کاربر ,
  تلاش شرکت ها برای حل عدم امنیت خرید روی موبایل

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 5 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر