جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

فیسبوک سخت افزار مربوط به هوش مصنوعی خود را در اختیار عموم می گذارد

  شاید این موضوع چندان به چشم نیاید، اما فیسبوک در پس زمینه کارهایش، استفاده زیادی از تکنولوژی هوش مصنوعی دارد. کمپانی مورد بحث از هوش مصنوعی برای یادگیری فعالیت های مخاطبان و نیز فراهم آورد نیوزفیدهای بهتر بهره می گیرد. این هوش مصنوعی هم چنین می تواند محتویات ویدیویی و تصویری بهتری برای هر مخاطب به ارمغان آورد.

  اما حالا نوبت آن فرا رسیده که فیسبوک، سخت افزار هوش مصنوعی خود را به صورت منبع باز در اختیار عموم قرار دهد. فیسبوک گفته که به زودی، طراحی سخت افزار هوش مصنوعی پلتفرم خود را در اختیار سایر فعالان این حوزه قرار می دهد؛ سخت افزاری که اساسا با هدف به انجام رساندن عملیات های مربوط به هوش مصنوعی ساخته و تدارک دیده شده است.

  در طراحی این سخت افزار، از 8 پردازنده گرافیکی Nvidia Tesla M40 روی یک مادربورد قابل تغییر استفاده شده است. فیسبوک می گوید که این دستگاه به صورت از پیش آماده در اختیار مخاطبان قرار می گیرد و نیازی نیست که کاربر در جاگذاری این قطعات کنار یک دیگر مشارکتی داشته باشد.

  فیسبوک در اعلامیه اخیر خود گفته که آن ها می خواهند تا روشی ساده برای به اشتراک گذاشتن تکنیک ها و تکنولوژی مربوط به هوش مصنوعی را در اختیار محققین این حوزه قرار دهند و قدمی برای ساخت هوش مصنوعی پیچیده تر بردارند.


  فروشگاه اکانت -اپل ایدی ،لایسنس کسپرسکی،تبلیغات وایبر،ایمیل مارکتینگ ،افزایش بازدید
  این مطلب تا کنون 22 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 20 آذر 1394
  منبع
  برچسب ها : مصنوعی ,اختیار ,فیسبوک ,مربوط ,افزار ,حوزه قرار ,اختیار عموم ,
  فیسبوک سخت افزار مربوط به هوش مصنوعی خود را در اختیار عموم می گذارد

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 5 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر